Skip to content

Przykładowe autoprezentacje projektanta mody

Jestem jeszcze nader podekscytowany, aby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak ładnie się zajmuje się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to naprawdę kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że istnieje wtedy niesłychanie istotne dla każdego procesu twórczego, aby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co zatem jest tak kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezwykle optymistycznym facetem. Jestem zapaleńcem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. Dlatego jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Published inModa

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *