Skip to content

Błędy dotyczące zdrowia popełniane przez kobiety

Kobiety robią wiele, aby wyglądać młodziej i szczuplej na zewnątrz, ale co z tym, co poprawia stan zdrowia w środku? Dobrze wyglądający w twojej trumnie niewiele ci pomoże! Zarówno mężczyźni, jak i kobiety muszą odpowiednio się odżywiać, regularnie ćwiczyć i nie bać się szybkiej opieki zdrowotnej. W końcu to kwestia życia lub śmierci.

Nie wyłącznie mężczyźni popełniają błędy zdrowotne. Kobiety cały czas dochodzą do lekarza. Niemniej wszelako eksperci twierdzą, iż kobiety mają predyspozycję do poruszania się resztą rodziny, zanim zajmą się sobą. Kobiety – naprawdę dobrze radzisz sobie z opieką nad innymi, ale również jesteś najlepszym sędzią o własnym zdrowiu.

Wejdź na stronę:Skleroterapia we Wrocławiu

Może możesz zwrócić się do tych typowych błędów zdrowotnych popełnianych przez kobiety:

* Pomijać śniadanie. Potrzebujesz tego do działania, dlatego nie wyskakujesz w porze lunchu.

* Brak samodzielnego badania piersi. Wizyta u ginekologa raz w roku jest kluczowa.

* Noszenie perfum na słońcu. Może toż zrobić reakcję chemiczną prowadzącą do wysypki.

* Brak rutynowych badań krwi. Istotne, żeby sprawdzić, czy nie ma cukrzycy. Testy tarczycy i badania przesiewowe cholesterolu też powinny być częścią rutynowego badania krwi.

* Skrzyżowanie nóg w kolanach. Może to ograniczać przepływ krwi i powodować żylaki. Lepiej siedzieć ze stopami płasko na ziemi.

* Używanie zbyt wielu kobiecych sprayów. Przewlekły zapach może być oznaką problemów z tarczycą, cukrzycy typu 2 lub niedoboru estrogenu.

* Myślenie, że nie możesz wystąpić w ciążę po 40 roku życia. Nawet w okresie menopauzy możesz.

* Nie rozpoznawanie zawału serca, kiedy go są. Objawy mogą być wyczerpujące, zmęczenie i senność, a nawet zgaga lub niestrawność.

* Palenie. Powoduje choroby serca, raka, nie wspominając o zmarszczkach.

Published inZdrowie

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *