Odtłuszczanie powierzchni, czyli w jaki sposób walczyć z tłustymi plamami?

Miejsc, w których mogą pojawiać się tłuste plamy, jest tak dużo, ze trudno byłoby wymienić wszystkie. Jednak kuchnia oraz sektor przemysłowy i spożywczy są szczególnie narażone na ich występowanie, ponieważ w różnych okolicznościach jest wykorzystywany olej, wosk, a nawet smary. Niezwykle ważne jest odtłuszczanie powierzchni – http://sauberlab.pl/odtluszczanie-powierzchni/ – niezależnie od tego, czy będzie przeprowadzane w domu, w lokalach gastronomicznych czy w sektorze przemysłowym lub w branży spożywczej.

Odtłuszczanie powierzchni a stosowanie odpowiednio dobranych preparatów w kuchni

Odtłuszczanie powierzchni będzie bardzo skuteczne, jeśli rodzaj preparatu zostanie dostosowany do typu powierzchni. KR 16 Grill Fix jest środkiem, który stosuje się do czyszczenia piekarników, pieców konwekcyjnych i grilla. Jego najważniejszą zaletą jest wysoka jakość oraz wyjątkowo proste zasady działania. Wykorzystując preparat KR 14 Abramil, można niezwykle precyzyjnie przeprowadzić odtłuszczanie powierzchni i mieć pewność, że będzie on bezpieczny zarówno dla czyszczonych płyt ceramicznych, jak i w odniesieniu do skóry przeprowadzających odtłuszczanie powierzchni osób.

Odtłuszczanie powierzchni w sektorze przemysłowym i spożywczym – jakich preparatów używać?

Odtłuszczanie powierzchni nie jest skomplikowanym procesem, o ile wykorzystuje się do niego odpowiednie środki czyszczące. W sektorze spożywczym i przemysłowym doskonale sprawdzi się Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44, GR 15 Extreme oraz KO 38 4clean Grundreiniger. Polecane przez SauberLab preparaty z jednej strony posiadają wyjątkowe, uniwersalne właściwości, z drugiej natomiast sprawiają, że odtłuszczanie powierzchni nie wymaga wysiłku. Należy jednak pamiętać, żeby środki czyszczące współpracowały ze specjalistycznym sprzętem (myjki ciśnieniowe, maszyny czyszczące, szorowarki, urządzenia wysokociśnieniowe), ponieważ tylko wówczas odtłuszczanie powierzchni przyniesie pożądane rezultaty, a co więcej, preparaty chronią odtłuszczane powierzchnie przed zarysowaniem i są dla nich bezpieczne.

Dodaj komentarz